Rekomendacje Elżbieta NieradkoZ Lucyną Malik współpracowałam przy projekcie, który koordynowałam. Dała się poznać jako osoba terminowa, skrupulatna, dokładna, pomysłowa i nie potrzebująca stałego nadzoru. Jeśli czegoś nie wie dokładnie, mówi o tym wprost. Sama dostarcza raporty z postępów prac i informuje o zagrożeniu deadline’u. Rewelacyjnie sobie radzi w budowaniu relacji z klientami zarówno w kanałach bezpośrednich, jak i w social mediach.
Polecam współpracę z Lucyną każdej osobie, której zależy na realnych wynikach prowadzonych projektów.

Pola SobczykLucyna była moją kursantką. Kurs, który miał przygotować ją rzetelnie to pracy w roli Wirtualnej Asystentki. Podczas szkolenia wyróżniała się sumiennością, pro aktywnością i ogromną chęcią do samodzielnego zdobywania wiedzy. Nigdy nie idzie na skróty. Osoba, która rozpocznie współpracę z Lucy będzie miała dużo szczęścia. Ta osoba nie tylko wykona zadanie, ale też doradzi i zmotywuje swojego Klienta. Tak trzymać!

Rekomendacje Iwona GruszkaLucyna z sukcesem ukończyła mój bardzo wymagający kurs Biznesu i Marki Online „Biznes To Ty”. Podczas 9 intensywnych tygodni poznała tajniki wykorzystania metodologii lean startup i design thinking w tworzeniu produktów, ich testowaniu i dopasowaniu do rynku. Lucyna poznała również zasady promocji organicznej i nieorganicznej, podstawy content i e-mail marketingu, lead generation oraz wykorzystania Facebooka i innych mediów społecznościowych do budowania marki w sieci. Dzięki kursowi „Canva dla Twojej marki” poznała techniki i triki tworzenia świetnych grafik na blogi i media społecznościowe.

Szkolenia praktyczne w kursie zawierały:
-określenie i zidentyfikowanie sylwetki idealnego klienta
– stworzenie identyfikacji wizualnej i merytorycznej swojej marki
– budowanie stron lądowania, integracja z systemem do automatyzacji emaili oraz platformą kursową Teachable
– wykorzystanie narzędzi do zorganizowania i poprowadzenia webinarów
– tworzenie treści i nagrań wideo
– reklam na Facebooku, reklam retargetujących oraz testów A/B.

Gratuluję Lucynie ukończenia kursu i życzę powodzenia w biznesie!

Rekomendacja od Patrycja Bukowska