Grażynka 100x100 - Rekomendacje

Gorąco polecam współpracę z Lucyną

Gorąco polecam współpracę z Lucyną. Bardzo szybko wdrożyła się w powierzone jej zadania i stała się samodzielna. Wszystkie zadania mogę jej zlecić i o nich zapomnieć, ponieważ wiem, że będą zrobione terminowo i solidnie. Sama lepiej bym ich nie wykonała. Dla mnie to duża oszczędność czasu!

Grażyna Pawtel-Lorente
0 100x100 - Rekomendacje

Po pół roku pracy z Lucyną mogę powiedzieć, że jest świetną wirtualną asystentką

Po pół roku pracy z Lucyną mogę powiedzieć, że jest świetną wirtualną asystentką, która nie boi się uczyć nowych rzeczy, poznawać nowych systemów, modeli współpracy i zdobywać nowe doświadczenie. A w pracy wirtualnej asystentki to ważne, bo każdy klient zapewne jest przyzwyczajony do czegoś innego i trochę inaczej lubi pracować. Dodatkowo, Lucyna potrafi planować, organizować i nieźle komunikować (co jest w Polsce rzadkością), dzięki czemu wszystko jest zawsze wykonane na czas i nie ma niemiłych niespodzianek. Dzięki współpracy z Lucyną ogarnianie vloga, bloga i trzech podcastów nie jest problemem!

Jerzy Rajkow-Krzywicki
Podcaster, vlogger, blogger
imageedit 1 5962184272 1 150x150 - Rekomendacje

Polecam współpracę z Lucyną każdej osobie, której zależy na realnych wynikach prowadzonych projektów

Z Lucyną Malik współpracowałam przy projekcie, który koordynowałam. Dała się poznać jako osoba terminowa, skrupulatna, dokładna, pomysłowa i nie potrzebująca stałego nadzoru. Jeśli czegoś nie wie dokładnie, mówi o tym wprost. Sama dostarcza raporty z postępów prac i informuje o zagrożeniu deadline’u. Rewelacyjnie sobie radzi w budowaniu relacji z klientami zarówno w kanałach bezpośrednich, jak i w social mediach. Polecam współpracę z Lucyną każdej osobie, której zależy na realnych wynikach prowadzonych projektów.

Elżbieta Nieradko
CEO Elżbieta Nieradko
Pola Sobczyk1 150x150 - Rekomendacje

Lucyna była moją kursantką.

Lucyna była moją kursantką. Kurs, który miał przygotować ją rzetelnie to pracy w roli Wirtualnej Asystentki. Podczas szkolenia wyróżniała się sumiennością, pro aktywnością i ogromną chęcią do samodzielnego zdobywania wiedzy. Nigdy nie idzie na skróty. Osoba, która rozpocznie współpracę z Lucy będzie miała dużo szczęścia. Ta osoba nie tylko wykona zadanie, ale też doradzi i zmotywuje swojego Klienta. Tak trzymać!

Pola Sobczyk
CEO BrandAssist
Patrycja Bukowska 100x100 - Rekomendacje

Lucyna jest bardzo sumiennym i rzetelnym partnerem biznesowym.

Lucyna jest bardzo sumiennym i rzetelnym partnerem biznesowym. Terminowa i uczciwa. Serdeczna i zaangażowana. Praca jest jej pasją i to widać.

Patrycja Bukowska
moc 100x100 - Rekomendacje

Lucyna jest dla mnie niezwykłą pomocą.

Lucyna jest dla mnie niezwykłą pomocą. Współpracujemy już razem jakiś czas przy przeróżnych działaniach związanych z prowadzeniem mojego bloga Mam w Sobie Moc oraz Facebooka i przyznam, że nie wiem jak radziłam sobie wcześniej ze wszystkim sama. Lucyna wykonuje wszystkie zadania terminowo. Do tego jest z nią świetny bieżący kontakt, co niezwykle sobie cenię i dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i szybko. Bez problemu podejmuje się każdego zadania oraz odnajduje się świetnie, gdy trzeba dokonać nagłych zmian. Odkąd wspiera moje działania czuję większy spokój.

Joanna Wojcieszyńska
imageedit 1 3640801850 100x100 - Rekomendacje

Wiem, że mogę na niej polegać

Nasza współpraca zaczęła się w momencie, w którym Lucyna zarejestrowała się w aplikacji WorkTime. Zaciekawiło mnie to, w jaki sposób Wirtualna Asystentka wykorzystuje funkcje naszej aplikacji w swojej działalności i poprosiłam o feedback. Umówiłyśmy się na biznesowe śniadanie, które zaowocowało już obustronnymi korzyściami 🙂 Tak jak myślałam, Lucyna nie zawiodła. Wiem, że mogę na niej polegać, i że każde zlecenie będzie wykonane na czas i z odpowiednią starannością. Poza tym cenię sobie Lucynę za jej relacje interpersonalne oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy, które wynika z potrzeb współpracy z klientami z różnych branż.

Agnieszka Borowska-Zasada
Marta Łazar 100x100 - Rekomendacje

Nareszcie znalazłam kogoś, kto rozumie moje intencje

Nareszcie znalazłam kogoś, kto rozumie moje intencje i to, co mówię między wierszami. Lucyna nie tylko mnie wspiera w działaniach marketingowych, ale po prostu zdejmuje mi problemy z głowy. Moje działania z jej pomocą nabrały rozpędu. To, o co poproszę, dostaję zrobione niezawodnie, rzetelnie i zawsze na czas. A jeśli zdarzają się nieporozumienia, to niestety zawsze wynikają z mojej niedokładnej instrukcji Czy ją polecam? Z całego serca. Jedyna moja obawa, to że przestanie mieć wystarczająco czasu dla mnie

Marta Łazar
CEO Camina