Grażyna Pawtel-Lorente

Gorąco polecam współpracę z Lucyną

Gorąco polecam współpracę z Lucyną. Bardzo szybko wdrożyła się w powierzone jej zadania i stała się samodzielna. Wszystkie zadania mogę jej zlecić i o nich zapomnieć, ponieważ wiem, że będą zrobione terminowo i solidnie. Sama lepiej bym ich nie wykonała. Dla mnie to duża oszczędność czasu!

Grażyna Pawtel-Lorente
Lucyna jest świetną wirtualną asystentką

Po pół roku pracy z Lucyną mogę powiedzieć, że jest świetną wirtualną asystentką

Po pół roku pracy z Lucyną mogę powiedzieć, że jest świetną wirtualną asystentką, która nie boi się uczyć nowych rzeczy, poznawać nowych systemów, modeli współpracy i zdobywać nowe doświadczenie. A w pracy wirtualnej asystentki to ważne, bo każdy klient zapewne jest przyzwyczajony do czegoś innego i trochę inaczej lubi pracować. Dodatkowo, Lucyna potrafi planować, organizować i nieźle komunikować (co jest w Polsce rzadkością), dzięki czemu wszystko jest zawsze wykonane na czas i nie ma niemiłych niespodzianek. Dzięki współpracy z Lucyną ogarnianie vloga, bloga i trzech podcastów nie jest problemem!

Jerzy Rajkow-Krzywicki
Podcaster, vlogger, blogger
Rekomendacje Elżbieta Nieradko

Polecam współpracę z Lucyną każdej osobie, której zależy na realnych wynikach prowadzonych projektów

Z Lucyną Malik współpracowałam przy projekcie, który koordynowałam. Dała się poznać jako osoba terminowa, skrupulatna, dokładna, pomysłowa i nie potrzebująca stałego nadzoru. Jeśli czegoś nie wie dokładnie, mówi o tym wprost. Sama dostarcza raporty z postępów prac i informuje o zagrożeniu deadline’u. Rewelacyjnie sobie radzi w budowaniu relacji z klientami zarówno w kanałach bezpośrednich, jak i w social mediach. Polecam współpracę z Lucyną każdej osobie, której zależy na realnych wynikach prowadzonych projektów.

Elżbieta Nieradko
CEO Elżbieta Nieradko
Pola Sobczyk

Lucyna była moją kursantką.

Lucyna była moją kursantką. Kurs, który miał przygotować ją rzetelnie to pracy w roli Wirtualnej Asystentki. Podczas szkolenia wyróżniała się sumiennością, pro aktywnością i ogromną chęcią do samodzielnego zdobywania wiedzy. Nigdy nie idzie na skróty. Osoba, która rozpocznie współpracę z Lucy będzie miała dużo szczęścia. Ta osoba nie tylko wykona zadanie, ale też doradzi i zmotywuje swojego Klienta. Tak trzymać!

Pola Sobczyk
CEO BrandAssist
Patrycja Bukowska

Lucyna jest bardzo sumiennym i rzetelnym partnerem biznesowym.

Lucyna jest bardzo sumiennym i rzetelnym partnerem biznesowym. Terminowa i uczciwa. Serdeczna i zaangażowana. Praca jest jej pasją i to widać.

Patrycja Bukowska
opinia mam w sobie moc

Lucyna jest dla mnie niezwykłą pomocą.

Lucyna jest dla mnie niezwykłą pomocą. Współpracujemy już razem jakiś czas przy przeróżnych działaniach związanych z prowadzeniem mojego bloga Mam w Sobie Moc oraz Facebooka i przyznam, że nie wiem jak radziłam sobie wcześniej ze wszystkim sama. Lucyna wykonuje wszystkie zadania terminowo. Do tego jest z nią świetny bieżący kontakt, co niezwykle sobie cenię i dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i szybko. Bez problemu podejmuje się każdego zadania oraz odnajduje się świetnie, gdy trzeba dokonać nagłych zmian. Odkąd wspiera moje działania czuję większy spokój.

Joanna Wojcieszyńska
Agnieszka Borowska-Zasada

Wiem, że mogę na niej polegać

Nasza współpraca zaczęła się w momencie, w którym Lucyna zarejestrowała się w aplikacji WorkTime. Zaciekawiło mnie to, w jaki sposób Wirtualna Asystentka wykorzystuje funkcje naszej aplikacji w swojej działalności i poprosiłam o feedback. Umówiłyśmy się na biznesowe śniadanie, które zaowocowało już obustronnymi korzyściami 🙂 Tak jak myślałam, Lucyna nie zawiodła. Wiem, że mogę na niej polegać, i że każde zlecenie będzie wykonane na czas i z odpowiednią starannością. Poza tym cenię sobie Lucynę za jej relacje interpersonalne oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy, które wynika z potrzeb współpracy z klientami z różnych branż.

Agnieszka Borowska-Zasada
Opinia pasja w pracy

Nareszcie znalazłam kogoś, kto rozumie moje intencje

Nareszcie znalazłam kogoś, kto rozumie moje intencje i to, co mówię między wierszami. Lucyna nie tylko mnie wspiera w działaniach marketingowych, ale po prostu zdejmuje mi problemy z głowy. Moje działania z jej pomocą nabrały rozpędu. To, o co poproszę, dostaję zrobione niezawodnie, rzetelnie i zawsze na czas. A jeśli zdarzają się nieporozumienia, to niestety zawsze wynikają z mojej niedokładnej instrukcji Czy ją polecam? Z całego serca. Jedyna moja obawa, to że przestanie mieć wystarczająco czasu dla mnie

Marta Łazar
CEO Camina