Doświadczenie zawodowe

Ukończyłam studia na wydziale Marketingu i Zarządzania w Profesjonalnej Szkole Biznesu w Krakowie.

Pracowałam w firmach, gdzie miałam do czynienia z telefoniczną obsługą klienta, ubezpieczeniami, sprzedażą bezpośrednią, merchandisingiem. Współpracowałam z radcami prawnymi i firmą windykacyjną.

Najbardziej fascynującym odkryciem były dla mnie możliwości, jakie dają nowe technologie, media społecznościowe, marketing internetowy, a zwłaszcza kreowanie wizerunku firmy online.

Z ogromną pasją poszerzam swoją wiedzę na ten temat poprzez różnego rodzaju kursy i szkolenia. Uwielbiam zgłębiać wiedzę z dziedziny psychologii i samorozwoju, dlatego chętnie biorę udział w wydarzeniach, warsztatach, spotkaniach z tym związanych. Ciągle się rozwijam  sprawia mi to ogromną radość.

Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyłam w ciągu kilkunastu lat pracy zawodowej, pomogę Ci w zakresie marketingu, sprzedaży i w obsłudze Twoich klientów. Możesz też liczyć na moją pomoc w księgowości, windykacji i kwestiach administracyjnych.

Szkolenia i kursy

„Wirtualna Asystentka” szkolenie online, Brand Assist

„WP dla zielonych” szkolenie online na temat tworzenia stron w WordPressie, Ewelina Muc

„Biznes to Ty” szkolenie online na temat budowania swojej marki w sieci, Iwona Gruszka

„Wycena w branży kreatywnej” kurs online na temat wyceniania własnej pracy oraz skutecznego prezentowania kosztorysu klientowi, Jacek Kłosiński

„Warsztaty pisania skutecznych artykułów blogowych” kurs online, Magdalena Białecka („Pracownia Słowa”).