fbpx

Robienie tego, co sprawia nam przyjemność, jest jedną z największych tajemnic sukcesu.

B. Tracy

Wspieram kobiety w budowaniu spektakularnych biznesów online.

Obraz1 242x300 - Pasja w Pracy - Lucyna Malik - Online Brand Manager - WA

Nazywam się Lucyna Malik i kompleksowo wspieram Twój biznes.

Jako Online Brand Manager kreuję wyjątkowe marki w świecie online. Tworzę strategie, opracowuję ścieżki komunikacji, przygotowuję i wdrażam spójny z założonymi celami plan działania.

Jako Wirtualna Asystentka wspieram moich klientów w bieżących działaniach związanych ze sprawnym funkcjonowaniem firmy online. Dbam o strony internetowe, media społecznościowe, platformy szkoleniowe czy newslettery.

Chcesz wejść do świata online i dotrzeć do większej liczby klientów? 

Co mogę zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu?

Skutecznie przeprowadzę Cię przez etapy tworzenia Twojej wyjątkowej marki.

Krok po kroku zbudujemy jej wizerunek, tożsamość, ustalimy misję i cele. Określimy, kim jest Twój klient idealny i jak do niego trafić. Zoptymalizujemy sposób komunikacji, opracujemy skuteczny plan działania i sukcesywnie będziemy go realizować.  

Chaos i działanie na oślep zastąpię  niezawodnymi metodami, procedurami i taktykami. Będziemy działać spójnie i według określonego schematu.

Zyskasz komfort psychiczny i pewność, że Twoja firma działa jak szwajcarski zegarek. Poczujesz ulgę, że  już nie jesteś ze wszystkim sama, lecz masz u boku eksperta, który wspiera Cię w Twoich działaniach.

Sprawdź ofertę “Twoja marka online”

 

Wprowadzę w życie opracowane koncepcje. Twoje media społecznościowe zaczną się rozwijać, a strona nabierze świeżości i wzbogaci się o nowe spójne z wizerunkiem marki grafiki i treści. Zaplanuję komunikację mailową i opracuję lejek sprzedażowy. Zajmę się promocją nowego e-produktu czy usługi. Zbuduję sklep internetowy i platformę szkoleniową. 

Sprawdź ofertę

W czym jeszcze pomagam?

Zobacz opinie

Grażynka 100x100 - Pasja w Pracy - Lucyna Malik - Online Brand Manager - WA

Gorąco polecam współpracę z Lucyną

Gorąco polecam współpracę z Lucyną. Bardzo szybko wdrożyła się w powierzone jej zadania i stała się samodzielna. Wszystkie zadania mogę jej zlecić i o nich zapomnieć, ponieważ wiem, że będą zrobione terminowo i solidnie. Sama lepiej bym ich nie wykonała. Dla mnie to duża oszczędność czasu!

Grażyna Pawtel-Lorente
0 100x100 - Pasja w Pracy - Lucyna Malik - Online Brand Manager - WA

Po pół roku pracy z Lucyną mogę powiedzieć, że jest świetną wirtualną asystentką

Po pół roku pracy z Lucyną mogę powiedzieć, że jest świetną wirtualną asystentką, która nie boi się uczyć nowych rzeczy, poznawać nowych systemów, modeli współpracy i zdobywać nowe doświadczenie. A w pracy wirtualnej asystentki to ważne, bo każdy klient zapewne jest przyzwyczajony do czegoś innego i trochę inaczej lubi pracować. Dodatkowo, Lucyna potrafi planować, organizować i nieźle komunikować (co jest w Polsce rzadkością), dzięki czemu wszystko jest zawsze wykonane na czas i nie ma niemiłych niespodzianek. Dzięki współpracy z Lucyną ogarnianie vloga, bloga i trzech podcastów nie jest problemem!

Jerzy Rajkow-Krzywicki
Podcaster, vlogger, blogger
imageedit 1 5962184272 1 150x150 - Pasja w Pracy - Lucyna Malik - Online Brand Manager - WA

Polecam współpracę z Lucyną każdej osobie, której zależy na realnych wynikach prowadzonych projektów

Z Lucyną Malik współpracowałam przy projekcie, który koordynowałam. Dała się poznać jako osoba terminowa, skrupulatna, dokładna, pomysłowa i nie potrzebująca stałego nadzoru. Jeśli czegoś nie wie dokładnie, mówi o tym wprost. Sama dostarcza raporty z postępów prac i informuje o zagrożeniu deadline’u. Rewelacyjnie sobie radzi w budowaniu relacji z klientami zarówno w kanałach bezpośrednich, jak i w social mediach. Polecam współpracę z Lucyną każdej osobie, której zależy na realnych wynikach prowadzonych projektów.

Elżbieta Nieradko
CEO Elżbieta Nieradko
Pola Sobczyk1 150x150 - Pasja w Pracy - Lucyna Malik - Online Brand Manager - WA

Lucyna była moją kursantką.

Lucyna była moją kursantką. Kurs, który miał przygotować ją rzetelnie to pracy w roli Wirtualnej Asystentki. Podczas szkolenia wyróżniała się sumiennością, pro aktywnością i ogromną chęcią do samodzielnego zdobywania wiedzy. Nigdy nie idzie na skróty. Osoba, która rozpocznie współpracę z Lucy będzie miała dużo szczęścia. Ta osoba nie tylko wykona zadanie, ale też doradzi i zmotywuje swojego Klienta. Tak trzymać!

Pola Sobczyk
CEO BrandAssist
Patrycja Bukowska 100x100 - Pasja w Pracy - Lucyna Malik - Online Brand Manager - WA

Lucyna jest bardzo sumiennym i rzetelnym partnerem biznesowym.

Lucyna jest bardzo sumiennym i rzetelnym partnerem biznesowym. Terminowa i uczciwa. Serdeczna i zaangażowana. Praca jest jej pasją i to widać.

Patrycja Bukowska
moc 100x100 - Pasja w Pracy - Lucyna Malik - Online Brand Manager - WA

Lucyna jest dla mnie niezwykłą pomocą.

Lucyna jest dla mnie niezwykłą pomocą. Współpracujemy już razem jakiś czas przy przeróżnych działaniach związanych z prowadzeniem mojego bloga Mam w Sobie Moc oraz Facebooka i przyznam, że nie wiem jak radziłam sobie wcześniej ze wszystkim sama. Lucyna wykonuje wszystkie zadania terminowo. Do tego jest z nią świetny bieżący kontakt, co niezwykle sobie cenię i dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i szybko. Bez problemu podejmuje się każdego zadania oraz odnajduje się świetnie, gdy trzeba dokonać nagłych zmian. Odkąd wspiera moje działania czuję większy spokój.

Joanna Wojcieszyńska
imageedit 1 3640801850 100x100 - Pasja w Pracy - Lucyna Malik - Online Brand Manager - WA

Wiem, że mogę na niej polegać

Nasza współpraca zaczęła się w momencie, w którym Lucyna zarejestrowała się w aplikacji WorkTime. Zaciekawiło mnie to, w jaki sposób Wirtualna Asystentka wykorzystuje funkcje naszej aplikacji w swojej działalności i poprosiłam o feedback. Umówiłyśmy się na biznesowe śniadanie, które zaowocowało już obustronnymi korzyściami 🙂 Tak jak myślałam, Lucyna nie zawiodła. Wiem, że mogę na niej polegać, i że każde zlecenie będzie wykonane na czas i z odpowiednią starannością. Poza tym cenię sobie Lucynę za jej relacje interpersonalne oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy, które wynika z potrzeb współpracy z klientami z różnych branż.

Agnieszka Borowska-Zasada
Marta Łazar 100x100 - Pasja w Pracy - Lucyna Malik - Online Brand Manager - WA

Nareszcie znalazłam kogoś, kto rozumie moje intencje

Nareszcie znalazłam kogoś, kto rozumie moje intencje i to, co mówię między wierszami. Lucyna nie tylko mnie wspiera w działaniach marketingowych, ale po prostu zdejmuje mi problemy z głowy. Moje działania z jej pomocą nabrały rozpędu. To, o co poproszę, dostaję zrobione niezawodnie, rzetelnie i zawsze na czas. A jeśli zdarzają się nieporozumienia, to niestety zawsze wynikają z mojej niedokładnej instrukcji Czy ją polecam? Z całego serca. Jedyna moja obawa, to że przestanie mieć wystarczająco czasu dla mnie

Marta Łazar
CEO Camina