Poszukujesz programu do wizualizacji i planowania celów? Koniecznie wypróbuj  Goalscape.

Goalscape to narzędzie dla tych, którzy lubią planować w sposób łatwy i przejrzysty. W Goalscape za pomocą kulistego diagramu  wyznaczymy wszystkie najważniejsze cele, podzielimy je na mniejsze i przypiszemy hierarchię ważności. Możemy dowolnie dzielić i dodawać poszczególne części diagramu, podporządkowywać im zadania i wyznaczać ramy czasowe.

Screenshot at Apr 10 18 13 32 300x136 - Goalscape - program do wizualizacji celów.

Goalscape daje możliwość współdzielenia projektu oraz obserwowania postępów. Możemy ustawić tu daty oraz dodawać tagi i wyszukiwać przy ich pomocy poszczególne zadania.  Wzrokowców zapewne ucieszy możliwość pokolorowania poszczególnych zadań, co sprawia, że wykres staje się bardziej przejrzysty.

Screenshot at Apr 10 18 31 10 1 - Goalscape - program do wizualizacji celów.

Mamy możliwość importowania i eksportowania plików, możemy dołączać zdjęcia czy notatki.

Znajdziemy tu też kilka już wbudowanych szablonów do monitorowania konkretnych celów takich jak:

Przykładowe cle biznesowe

Screenshot at Apr 10 18 07 49 - Goalscape - program do wizualizacji celów.

Zarządzanie czasem, cele życiowe, zdrowotne czy noworoczne

Screenshot at Apr 10 18 08 00 - Goalscape - program do wizualizacji celów. Screenshot at Apr 10 18 12 39 - Goalscape - program do wizualizacji celów. Screenshot at Apr 10 18 13 04 - Goalscape - program do wizualizacji celów.

Dostępny jest na wszystkie komputery i smartfony z systemem  Mac, IOS, Windows i Android.

Osobiście rozpisuję w nim zadania i strategie na 12 tygodni,  według metody z książki „12 tygodniowy rok” co sprawdza się idealnie. Jedyną wadą tego programu jest ograniczona liczba zadań w wersji darmowej. Możemy ustalić tu jeden projekt z maksymalnie 30 celami. Ograniczania te znikają przy subskrypcji, za którą zapłacimy od 6$ miesięcznie.

Program znajdziecie tutaj.

LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram