fbpx
Blog wirtualnej asystentki to miejsce zarówno dla osób chcących zatrudnić wirtualną asystentkę, jak i dla tych, które pragną zaistnieć w tym zawodzie.
Z artykułów dowiesz się, jak wygląda współpraca, jak wybrać idealną dla siebie asystentkę. Znajdziesz też porady, jak delegować zadania. Jeśli zastanawiasz się nad spróbowaniem swoich sił w tym zawodzie, znajdziesz tu wiele przydatnych informacji. Będą to recenzje szkoleń, informacje o narzędziach niezbędnych w pracy wirtualnej asystentki. Przede wszystkim jednak będę umieszczała tu artykuły, które pozwolą Ci poznać ten zawód od kuchni.
Zapraszam!

Kulisy kursu „Wirtualna Asystentka” organizowanego przez BrandAssist.

with Brak komentarzy

Wywiad z twórczynią kursu, Polą Sobczyk   W poprzednim artykule napisałam recenzję kursu „Wirtualna Asystentka” organizowanego przez BrandAssist. Możesz ją przeczytać tutaj. Oprócz rzetelnie przekazanej wiedzy kurs obejmował także zadania praktyczne. Jednym z nich było napisanie oferty współpracy z potencjalnym … Czytaj więcej.

Chcesz zostać Wirtualną Asystentką? Ten kurs jest dla Ciebie!

with Brak komentarzy

Kurs dla wirtualnych asystentek BrandAssist – recenzja Mimo wieloletniego doświadczenia w pracy na etacie, rozpoczynając moją karierę w zawodzie jako wirtualna asystentka, zdawałam sobie sprawę, że muszę koniecznie zdobyć nowe umiejętności. Oprócz czysto technicznych – jak np. tworzenie stron internetowych, stron lądowania, obsługi … Czytaj więcej.